Kontakt2021-11-24T18:42:33+01:00

Du er altid velkommen til at kontakte Slagelse B&I

Vores hovedmail er info@slagelseboldklub.dk

Adresse: Parkvej 41, 4200 Slagelse.

Akkreditering – kampe under Covid-19

Akkreditering til kampe følger retningslinjerne for turneringskampe i Danmark under Sars-CoV-2-Pandemien.

Akkreditering sker på: Divisionsholdet@SlagelseBoldklub.dk

Bestyrelse

Formand
Michael Birkedal
formand@slagelseboldklub.dk

Bestyrelsesmedlem
Anders Bille
bille@slagelseboldklub.dk

Bestyrelsesmedlem
Frank Elbæk
fel@slagelseboldklub.dk

Bestyrelsesmedlem
Mick Keller
Mick@slagelseboldklub.dk

Ledelse

Sportschef
(U17-Senior)
Zouher Abdullatif
Telefon: 60 60 49 84
Mail: zouher@slagelseboldklub.dk

Ungdomsudviklingstræner
(U13-U15)
Anders Sørensen
Telefon: 61 65 65 16
Mail: as@slagelseboldklub.dk

Administrations- og Økonomichef
Jonas Nielsen
Telefon: 28 74 27 20
Mail: jonas@slagelseboldklub.dk