Du er altid velkommen til at kontakte Slagelse B&I

Du kan kontakte vores Administration på Kontor@Slagelseboldklub.dk

Adresse: Parkvej 41, 4200 Slagelse.

Ledelse & Kontakt

Ansvarlig U14-15
Ungdom
Anders Bille
+45 21 29 48 16 bille@slagelseboldklub.dk

Kontorchef
Slagelse B&I
Anja Borroe Aage
+45 40 76 94 00
anja@slagelseboldklub.dk

Teamkoordinator
(U17-Senior)
Mick Keller
+45 52 81 81 81
mick@slagelseboldklub.dk

Cheftræner
(HS 1)
Dani Mujkanovic dm@slagelseboldklub.dk

Børneudviklingstræner
(U10-U13)
Kristian Vittenbach
+45 21 77 11 99
kv@slagelseboldklub.dk

Børneansvarlig
(U6-U9)
Morten Weensgaard
+45 40 33 82 20
mw@slagelseboldklub.dk

Bestyrelse

Mails til bestyrelsen kan sendes på:
bestyrelse@slagelseboldklub.dk

Formand
Michael Birkedal
formand@slagelseboldklub.dk

Bestyrelsesmedlem
Anders Bille
bille@slagelseboldklub.dk

Bestyrelsesmedlem
Frank Elbæk
fel@slagelseboldklub.dk

Bestyrelsesmedlem

Mick Keller

mick@slagelseboldklub.dk

Bestyrelsesmedlem

Michael Kermenoglou

mk@slagelseboldklub.dk

Bestyrelsesmedlem

Morten Juellund

Weensgaard

mw@slagelseboldklub.dk

Bestyrelsesmedlem

Susanne Starup Just

just@slagelseboldklub.dk