Kontakt2022-03-17T12:16:29+01:00

Du er altid velkommen til at kontakte Slagelse B&I

Vores hovedmail er info@slagelseboldklub.dk

Adresse: Parkvej 41, 4200 Slagelse.

Akkreditering – kampe

Akkreditering sker på: Divisionsholdet@SlagelseBoldklub.dk

Bestyrelse

Formand
Michael Birkedal
formand@slagelseboldklub.dk

Bestyrelsesmedlem
Anders Bille
bille@slagelseboldklub.dk

Bestyrelsesmedlem
Frank Elbæk
fel@slagelseboldklub.dk

Bestyrelsesmedlem
Mick Keller
Mick@slagelseboldklub.dk

Ledelse

Sportschef
(U17-Senior)
Zouher Abdullatif
Telefon: 60 60 49 84
Mail: zouher@slagelseboldklub.dk

Talentchef
Mick Keller
Telefon: 52 81 81 81
Mail: Mick@Slagelseboldklub.dk

Ungdomsudviklingstræner
(U13-U15)
Esben Jensen
Telefon: 40 48 09 50
Mail: Esb@Slagelseboldklub.dk

Børneudviklingstræner
(U10-U12)
Kristian Vittenbach
Telefon: 21 77 11 99
Mail: kv@slagelseboldklub.dk

Børneansvarlig
(U6-U9)
Morten Weensgaard
Telefon: 40 33 82 20
Mail: MW@Slagelseboldklub.dk